AKU stroje STIHL mají bezespornou výhodu svým tichým provozem.

Zásadní aspekt pro majitele akumulátorových pil, sekaček, plotostřihů a fukarů je jejich výdrž. 

Přinášíme vám přehled 4 AKU systémů značky STIHL, které produkty přehledně člení do kategorií podle využití, od hobby úrovně až po profesionální práci. 

Pojďme se společně podívat na jednotlivé systémy STIHL a jaké stroje v nich najdete:

AI Linie STIHL

V této kategorii STIHL AI, která je základem pro každého hobby uživatele najdete AKU stroje STIHL AI s integrovanou baterií. Tři základní AKU stroje pro údržbu zahrady - Plotostřih STIHL HSA 45, Fukar na listí STIHL BGA 45 a Vyžínač STIHL FSA 45. Základní výdrž akumulátoru pro menší zahrady a nízká hmotnost jsou univerzální parametry AKU řady STIHL AI. Pro základní údržbu s těmito AKU stroji STIHL nešlápnete vedle. 

AS systém STIHL

V AKU řadě STIHL AS najdete asi nejoblíbenější produkt společnosti STIHL a to AKU minipilu STIHL GTA 26. Tato řada obsahuje produkty s kompaktní velikostí, které vám vyřeší na zahradě ale mnoho úkonů. S AKU minipilou STIHL GTA 26 ořežete ovocné stromy, zkrátíte střední thůje, nebo vyřezete staré keře. Akumulátorové zahradní nůžky STIHL HSA 26 jsou velmi oblíbené díky výměnné liště, z AKU nůžek tak rázem uděláte plotostřih na menší živé ploty, nebo tvarování keřů. Poslední produkt této řady je AKU vysavač STIHL SEA 20, který vám pohodlně vysaje auto, nebo pohovku, využít ho můžete samozřejmě i jako ruční vysavač v domácnosti. Toto jsou TOP 3 oblíbené AKU produkty společnosti STIHL.

AK systém STIHL

AKU řada STIHL AK je výkonná a nekompromisní řada akumulátorových srojů pro kompletní péči o vaši zahradu a les. Na výběr máte ze třech typů akumulátorů ve vysoké kvalitě a s dostatečnou výdrží na běžnou práci. Pokud by to přece jen bylo málo, stačí dokoupit další baterii, pro ještě větší výdrž stroje. Řada STIHL AK nabízí nejen AKU pily, AKU plotostřihy, AKU fukary, ale také akumulátorové sekačky a vyžínače. Všechny baterie řady STIHL AK jsou se stroji kompatibilní a vy tak pohodlně můžete dokupovat jen AKU stroje a baterii i nabíječku využívat napříč celou řadou STIHL AK. Nejoblíbenější z této AKU řady je AKU pila STIHL MSA 60, AKU vyžínač STIHL FSA 57, nebo AKU sekačka STIHL RMA 235. S řadou akumulátorových strojů STIHL se z vás stane tichý zahradník s úsměvem na rtech, protože vám práce půjde díky kvalitním strojům skvěle od ruky. 

AP systém STIHL

AKU řada STIHL AP je řada pro profesionály a zákazníky, kteří chtějí mít ty nejlepší akumulátorové stroje STIHL s nejvyšším výkonem i výdrží. Mezi uživateli této řady najdete také profesionální řezbáře, tesaře, nebo umělecké sochaře. Pro tichou údržbu zeleně ve městech a obcích je řada AKU STIHL AP oblíbená i u městských a komunálních služeb. Výkon Akumulátorů začíná pod 200 kWh a dosahuje s nejsilnějším akumulátorem STIHL AP 500s až na neskutečných 337 kWh, s touto řadou vás skutečně žádná omezení ani kompromisy nečekají. Základní nabíječku STIHL AL 101 můžete rychle nahradit rychlonabíječkami STIHL, které vám urychlí nabíjení akumulátorů pro další práci. V kategorii STIHL AP bychom chtěli vyzdvihnout TOP akumulátorovou pilu STIHL MSA 220, která vám plně nahradí benzínovou motorovou pilu bez jakýchkoliv kompromisů. Pro úklid velkých pozemků, nebo chodníků doporučujeme silný akumulátorový fukar STIHL BGA 100. V řadě STIHL AP najdete také velmi oblíbenou AKU sekačku STIHL RMA 448 PV pro velké zahrady. Pro tiché obsekávání pozemků doporučuje AKU vyžínač STIHL FSA 135. Ani s jedním AKU strojem řady STIHL AP neuděláte chybu a spokojenost vás nemine. 

Akumulátorové řady značky STIHL jsou kvalitní a tiší pomocníci pro vaši zeleň. Každá z AKU řad STIHL, které jsme si výše popsali splní každý úkol, od těch malých, až po ty profesionální, kde nejsou přípustné žádné kompromisy. Bezemisní provoz zahradní techniky je budoucnost a STIHL se řadí mezi TOP zástupce na trhu. Ať už jste zahradnice, která má malé AKU stroje STIHL pro radost, nebo profesionální truhlář, který chce pracovat v klidu a bez hluku, budete s AKU stroji STIHL i jejich výdrží nadmíru spokojeni.

Pokud byste potřebovali poradit, jaký stroj je pro vás ten pravý, neváhejte se na nás obrátit!