Slevové akce na zahradní techniku STIHL se staly mezi zákazníky velice oblíbené. Mnoho zákazníků vyčkává, aby si svůj stroj zakoupili se slevou v každoroční slevové akci. Níže bychom vám tyto slevové akce rádi přiblížili.

Jarní slevová akce STIHL:

Termín konání je zpravidla od 1.4. do 31.5.

V jarní akci bývají převážně vybrané stroje určené pro práci na zahradě v nadcházející sezóně. Jedná se o slevovou akci, ve které bývá zastoupeno nejvíce strojů.

Můžete tak sehnat se slevou mnoho modelů benzínových sekaček, AKU sekaček, robotické sekačky a často se objeví sleva i na vybrané traktory.

Další široce zastoupenou kategorií jsou vyžínače a křovinořezy. Většina akčních modelů je z hobby řady, ale sleva bývá i na vybrané profi modely.

V této slevové akci se objevují i další stroje jako zahradní nůžky, vysokotlaké čističe, rosiče, nebo provzdušňovače.

Podzimní slevová akce STIHL:

Termín konání je zpravidla od 1.10. do 31.11.

Podzimní slevová akce je zaměřena převážně na motorové pily STIHL, dalé pak na foukače a vysavače. V této slevové akci bývají okrajově také vysokotlaké čističe, nebo drtiče.

Slevy bývají na celou nabídku motorových pil STIHL od hobby kategorie, farmářky až po profi pily. Zastoupeny jsou benzínové, elektrické i AKU pily STIHL.

Tyto dvě akce jsou hlavními slevovými akcemi STIHL, které jsou řízeny centrálně zastoupením STIHL pro Českou republiku a každý rok se v těchto termínech opakují. Poslední rok bohužel kvůli celosvětové pandemii COVID 19 došlo k omezení dostupnosti mnoha strojů STIHL, a proto i slevové akce nabízely menší počet strojů STIHL, případně nebyly některé stroje uvedené v akci dostupné.

Slevové akce STIHL na ChciPilu.cz

U nás naleznete slevové akce v průběhu celého roku.

Protože si uvědomujeme, že pro mnoho zákazníků je čekání na jarní, nebo podzimní slevovou akci příliš dlouhé, snažíme se v našem internetovém obchodě www.ChciPilu.cz mít pro vás neustále většinu zboží STIHL za zvýhodněnou cenu. Výše slevy se odvíjí od situace na trhu a aktuálního stavu zásob.

BLACK FRIDAY - zahradní technika STIHL

Termín konání je zpravidla v týdnu od 04.11. do 12.11.

V této slevové akci jsme si pro vás kromě akčních cen zboží STIHL připravili také dárek ke všem objednávkám. Podmínky získání dárku se mění a závisí zpravidla na výši ceny objednávky a zadání slevového kódu, který naleznete na našem Facebooku, nebo v aktualitách na naší webové stránce.

Soutěž o dárkový poukaz na 500 Kč na nákup v našem obchodě

Termín konání je každý měsíc.

Každý měsíc losujeme jednoho zákazníka, který u nás v daném měsící nakoupil a poslal nám hodnocení na Zboží.cz, Heureka.cz, Google.cz, nebo na našem Facebooku.

O výherci informujeme každý měsíc na našem facebooku a prostřednictvím emailu.