Naše společnost vznikla před 15 lety jako kamenná prodejna a celou dobu, co jsme na trhu, se soustředíme primárně na výrobky značky STIHL.

Jsme autorizovaný prodejce a servisní centrum STIHL.

Rádi Vám poradíme a zboží předvedeme.

Naším cílem je, aby jste byli s našimi službami spokojení a vybrali si skvělý produkt, který vám bude dlouhou dobu dobře sloužit. Zároveň pokud potřebuje tipy a rady, nebo nějakou konzultaci, jsme tu pro vás. 

Abychom rozšířili naše služby i mezi vás, nakupující na internetu, rozhodli jsme se vrhnout do online prostředí a využít naše dosavadní životní zkušenosti.

E-shop tým:

Michaela Lelek

Od kariéry v leteckém businessu, IT sféře a marketingu, jsem se během péče o své dcery dostala až k nápadu založit projekt ChciPilu.cz a vytvořit na trhu místo, kam se vy, naši zákaznící budete rádi vracet. Nejen pro nákup zboží a příslušenství k němu, ale také pro zajímavé informace, odborné tipy a rady a skvělé články. Věříme, že budeme vaším zdrojem informací a oblíbencem. A to je přesně ten důvod, proč to děláme. 

ChciPilu.cz Michaela Lelek

Matěj Lelek

Jako obchodní ředitel letecké společnosti provozující soukromé tryskáče jsem se věnoval tomu, aby se zákazníci cítili spokojení a rádi se k nám vraceli. ChciPilu.cz byla šance vytvořit něco vlastního, ale zachovat stejný princip a přístup. Jste pro nás to nejdůležitější a záleží nám na vaší spokojenosti a důvěře. Snažíme se být lepší než konkurence. Pro vás!

Chcipilu.cz Matěj Lelek

Prodáváme sortiment od společnosti STIHL, motorové pily, křovinořezy, sekačky, AKU program, příslušenství, různé druhy obslužných přístrojů, jako jsou čistící stroje a zametače. Najdete u nás vše nejen pro práci na zahradě a kolem domu, ale i pro profesionální výkon vaší práce v lese, tehnických službách, při údržbě obcí a měst a pro obsluhu parků. 

Za každým ze strojů si stojíme, protože je skvěle známe a víme, že od nich můžeme čekat jen to nejlepší. 

Budeme Vám věnovat stejnou péči, jakou jsme věnovali zákazníkům, kteří si kupují business jet.